Banery

flypark-koszalin-baner-130x290cm-111   baner-tekstylny-1-x-15-m   flypark-koszalin-baner-130x290cm-1

Banery, ze względu na stosunkowo niską cenę, a także różnorodne przeznaczenie, bezproblemowość montażu, możliwość kilkukrotnego użycia, są jedną z najczęściej wybieranych form reklamy dzięki której możliwe jest dotarcie do szerokiego grona ewentualnych klientów.

Najpopularniejsze rodzaje banerów:

~frontghlith – najczęściej spotykany, klasyczny baner oświetlany naturalnym światłem padającym na taflę wydrukowanej grafiki. Ten rodzaj materiału jest powszechnie stosowany do reklam wielkoformatowych, doskonale sprawdza się w różnych warunkach pogodowych  a możliwości jego umieszczenia są prawie nieograniczone. Wykorzystuje się go do instalowania na płotach,ogrodzeniach, konstrukcjach reklamowych różnego rodzaju a także ścianach i elewacjach budynków.

~blockout – jest to baner dwustronny posiadający wewnątrz specjalną czarną przekładkę uniemożliwiającą przenikanie światła, dzięki czemu nawet w słoneczne dni grafika nie przebija i jest idealnie czytelna

~ odblaskowy – znakomicie sprawdza się w reklamie przydrożnej i w słabo oświetlonych miejscach. Padające na niego światło reflektorów samochodów, doskonale uwidoczni treść reklamy, która nie posiada własnego doświetlenia.

~ mesh – idealne rozwiązanie, szczególnie przy dużych powierzchniach, gdyż jest materiałem przepuszczalnym powietrze i mniej narażonym na podmuchy wiatru – baner z siatki mesh jest banerem przewiewnym, co sprawia, że przy rozwieszeniu banera pomiędzy budynkami czy na rusztowaniach, nie istnieje ryzyko zerwania, czy potargania. Jest niezawodny przy tego typu rozwiązaniach ekspozycyjnych.